Čištění interiérůČištění interiérů (pouze na objednání)

Čištění interiérů aut poskytujeme na té nejvyšší možné úrovni. Používáme pouze šetrné prostředky. Naše služby zahrnují vyčištění interiéru vozu od nečistot, luxování, čištění skel a ošetřování kožených sededel a dalších prvků interiéru.  

 

Nově nabízíme ozónování interiéru vozidla:

Ozónování provádíme  pouze ve vyčištěných vozech spolu s vyměněným kabinovým filtrem (lze objednat). Vozidlo je po dobu procedury nastartované se zapnutou klimatizací. Po proceduře (20-60minut – dle znečištění) je nutné vůz 2hod. odvětrat – 100% účinek se dostaví do 12hodin. Nutné objednání na telefonním čísle 778 466 505. Co je to OZON:

Nejúčinnější dezinfekční metoda v současné době.
OZON je nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon je plyn, který se dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat.. Ozon je pro své výjimečně silné oxidační a dezinfekční schopnosti využíván v mnoha odvětvích lidské činnosti.

Proč použít ozon v automobilech? Čisté vozidlo bez zápachu a bakterií!!

Máte pocit, že při usednutí do Vašeho vozu cítíte zápach, či zatuchlinu? Důvodem toho je vlhkost, která se sráží na výparníku klimatizace. S vlhkostí se zde usazují i drobné nečistoty, které jsou základem pro mikroskopické částice jako jsou bakterie, houby a roztoči. Všechny tyto mikroby pak vdechujete, tedy i děti a alergici.


Chcete mít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů, virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů?

Využijte nové služby – OZONOVÁNÍ VOZIDLA

Ozon se vyznačuje výjimečně silnými oxidačními a dezinfekčními schopnostmi. Kromě toho proniká plynný ozon do všech koutů a skulin, i do pórů materiálů. Jedná se tím o prověřený a bezpečný způsob dezinfekce nejen klimatizace, ale celého vozu. Po použití ozonu nezůstávají ve vozidle žádné stopy ani zápach (intenzivní vyvětrání).

Jaké jsou výhody ozonu?

 Ozon ničí bakterie, viry, spory, plísně a jiné organismy. Ozon zcela dezinfikuje ošetřovaný prostor, aniž by zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek. Nezanechává stopy na částech interiéru vozidla. Odstraňuje vlhkost, zápach, zamezuje vzniku organických a anorganických pachů. Proto je ideálním prostředkem pro dezinfekci a odstraňování zápachu u automobilů. Pozn.: Pro správnou účinnost OZONU by mělo být vozidlo před použitím OZONU vyčištěné.