SlužbySlužby

Moderní mycí centrum Unikom, které naleznete v lokalitě Kutná hora, poskytuje komplexní služby, které zahrnují jak strojní, tak ruční mytí aut a čištění interiérů vozidel. 

Nabízíme Vám služby v oblasti mytí vozidel, osobních i dodávkových, ke kterému je určena nová samobslužná mycí linka WASH-TEC, a také zajišťujeme provoz mycí linky pro mytí nákladních vozidel. Jedná se o mytí aut v moderní kartáčové lince, které zahrnuje boční mytí i spodní mytí vozidla, mytí kol i sušení. V případě, že máte zájem o kvalitní ruční mytí vozu, i v tomto případě Vám nabízíme naše profesionální služby. 

 

Nyní možnost online objednávky na kompletní mytí exteriéru nákladního automobiluFirma Unikom si již od svého založení zakládá na poskytování profesionálních služeb na vysoké úrovni. Proto se u nás setkáte pouze s ochotnými a proškolenými zaměstnanci, kteří Vám nabídnou své nejlepší služby. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět plně všem Vašim požadavkům. Proto se těšíme, až navšívíte naše mycí centrum v Kutné Hoře, abyste si sami mohli vyzkoušet kvalitu a úroveň našich služeb.